Witaj w Interiore.pl, zaloguj się lub zarejestruj | Kontakt
Strefa Alessi | Zakupy B2B
Interiore.pl – wyposażenie wnętrz
Twój koszyk
jest pusty

Dziadki do orzechów marki Officina Alessi

Dziadki do orzechów to praktyczne gadżety, których nie może zabraknąć w każdym domu. Zdecydowanie ułatwiają obieranie orzechów, bez problemu dzięki nim rozłupiesz nawet bardzo twardą skorupę. Przygotowywanie orzechów do ciasta nie będzie już więc żmudnym i monotonnym zajęciem. Dzięki takim poręcznym, dobrze skonstruowanym, niewymagającym wiele siły akcesoriom, uda się szybko uporać z tym niewdzięcznym zadaniem. Dlatego w każdej kuchni powinien znaleźć się taki niezawodny dziadek do orzechów. W swojej ofercie mamy produkty trwałe, estetyczne – idealne do długotrwałego użytkowania.

 

sortowanie:
1
1

Officina Alessi to jeden z trzech działów marki Alessi. W swojej ofercie posiada produkty luksusowe, z wysokiej jakości stali szlachetnej. Firma Alessi to marka, która swoją historię rozpoczyna w 1921 roku. jej założycielem i jednocześnie twórcą był Giovanni Alessi. Pierwsze wzornictwo pojawiło się w firmie pod koniec lat 30-tych, a wprowadził je do firmy syn twórcy marki - Carlo. To właśnie przedmioty projektu Carlo stanowiły główny asortyment firmy Alessi do roku 1945. Ostatnim projektem Carlo był serwis do kawy i herbaty - Bombe. W 1970 roku do firmy Alessi dołącza najstarszy syn Carlo -Albert, który małymi krokami zaczyna przyjmować kierownictwo w firmie. Na przestrzeni kolejnych lat do firmy zaczynają dołączać kolejni członkowie rodziny Alessi. Pojawienie się nowych osobistości w firmie stało się równoznaczne z pojawieniem się kreatywności, innowacyjności i świeżości. Marka Alessi rozwija swoją ofertę w oparciu o politykę design excellence, która uczyniła z niej czołową i znaną na całym świecie Fabrykę Włoskiego Designu. Alessi, współpracuje z wybitnej sławy projektantami, wśród których warto wymienić nazwiska takie, jak Philippe Starck, Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglioni, Aldo Rossi, Michael Graves, Massimo Morozzi, Philippe Starck, Stefano Giovannoni i Guido Venturini, Enzo Mari, Jasper Morrison, Marc Newson, Ron Arad oraz Alessandro Mendini, który od 1979 roku pełni także funkcję doradcy do spraw wzornictwa.

W Interiore.pl bezpłatna wysyłka kurierem wszystkich zamówień powyżej 299 zł.

Interiore.pl w opineo.pl Interiore.pl w ceneo.pl Partnerzy PayU.pl wnętrza Partnerzy

Zapisz się do newslettera, odbierz 5% zniżki

copyright © 2010-2016 Awa Design Sp. z o.o.

Podaj swój adres e-mail, pod który wyślemy powiadomienie, że produkt jest już dostępny w sklepie Interiore.pl.

e-mail:

x

Pliki cookie pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji