Witaj w Interiore.pl, zaloguj się lub zarejestruj | Kontakt
Strefa Alessi | Zakupy B2B
Interiore.pl – wyposażenie wnętrz
Twój koszyk
jest pusty

Akcesoria do wina marki Alessi

Każdy kolekcjoner dobrego smaku, koneser dobrego wina powinien posiadać odpowiedni zestaw ułatwiający przechowywanie, zachowanie odpowiedniej temperatury swojego ulubionego trunku. Ważne aby akcesoria do wina mogły nam służyć przez lata. Wysokiej jakości chłodziarki, oryginalne korki i nalewaki to akcesoria do wina, które tak jak wino pwonny mieć swój niepowtarzalny ,, smak'' i styl...Akcesoria do wina najlepszych światowych marek dostępne w Interiore.pl.

 

sortowanie:
1
1

Alessi to marka, która swoją historię rozpoczyna w 1921 roku. jej założycielem i jednocześnie twórcą był Giovanni Alessi. Pierwsze wzornictwo pojawiło się w firmie pod koniec lat 30-tych, a wprowadził je do firmy syn twórcy marki - Carlo. To właśnie przedmioty projektu Carlo stanowiły główny asortyment firmy Alessi do roku 1945. Ostatnim projektem Carlo był serwis do kawy i herbaty - Bombe. W 1970 roku do firmy Alessi dołącza najstarszy syn Carlo -Albert, który małymi krokami zaczyna przyjmować kierownictwo w firmie. Na przestrzeni kolejnych lat do firmy zaczynają dołączać kolejni członkowie rodziny Alessi. Pojawienie się nowych osobistości w firmie stało się równoznaczne z pojawieniem się kreatywności, innowacyjności i świeżości. Marka Alessi rozwija swoją ofertę w oparciu o politykę design excellence, która uczyniła z niej czołową i znaną na całym świecie Fabrykę Włoskiego Designu. Alessi, współpracuje z wybitnej sławy projektantami, wśród których warto wymienić nazwiska takie, jak Philippe Starck, Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglioni, Aldo Rossi, Michael Graves, Massimo Morozzi, Philippe Starck, Stefano Giovannoni i Guido Venturini, Enzo Mari, Jasper Morrison, Marc Newson, Ron Arad oraz Alessandro Mendini, który od 1979 roku pełni także funkcję doradcy do spraw wzornictwa.

W Interiore.pl bezpłatna wysyłka kurierem wszystkich zamówień powyżej 299 zł.

Interiore.pl w opineo.pl Interiore.pl w ceneo.pl Partnerzy PayU.pl wnętrza Partnerzy

Zapisz się do newslettera, odbierz 5% zniżki

copyright © 2010-2016 Awa Design Sp. z o.o.

Podaj swój adres e-mail, pod który wyślemy powiadomienie, że produkt jest już dostępny w sklepie Interiore.pl.

e-mail:

x

Pliki cookie pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji